stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-fotografia

Ambicja, Rewolucja i Talent

StageART to Studio Tańca założone przez trzy przyjaciółki z pasji do tańca. Napędem była chęć rozwoju własnego i młodszego pokolenia oraz chęć przekazywania pozytywnej energii. Połączenie trzech różnych charakterów dało artystyczną mieszankę, której składniki dopełniają się nawzajem swoimi cechami.

pasja, taniec, przyjaźnie

Twoje miejsce do rozwoju

StageART Dance Studio jest fuzją wieloletnich doświadczeń tanecznych i rodzinną społecznością taneczną. Dzielimy się pasją, kreatywnością i wiedzą ze styli takich jak Hip Hop, Breaking i Jazz. 
Taniec w StageART to nie tylko nauka kroków. To zdyscyplinowanie i ciężka praca, umiejętność współpracy w grupie, ale także pasja i przyjaźnie. 

znajdź nas w swoim mieście

4 placówki do wyboru

Będzin

Ośrodek Kultury
ul. Małachowskiego 43
42-500 Będzin

Tychy

SDK Tęcza
al. Niepodległości 188
43-100 Tychy

Mysłowice

Filia MOK
ul. Franciszka Kawy 12
41-400 Mysłowice

Imielin

ul. W. Sapety 8
41-407 Imielin

profesjonalna kadra instruktorska

Poznajmy się

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-paulina-zukowska-bedzin-myslowice
założyciel, instruktor hip hop i body shape

Paulina Żukowska

Jedna z założycielek Studia Tańca StageART, licencjonowany instruktor Hip Hop i Body Shape, doświadczony choreograf. Prowadzi placówkę StageART w Będzinie. Od lat jest członkiem formacji tanecznych i sama startuje na zawodach. W choreografiach stara się szukać niecodziennych rozwiązań i ustawień. Wie jak zarządzać grupą, nasza prawa ręka w prowadzeniu imprez.

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-weronika-zacher-myslowice
założyciel, instruktor contemporary

Weronika Zacher

Jedna z założycielek StageART. Licencjonowana instruktorka tańca i rekreacji ruchowej. Prowadzi placówkę w Mysłowicach i Imielinie. Stawia przede wszystkim na rozwój psychoruchowy, kształtowanie osobowości, dyscyplinę, integrację w zespole i dobrą zabawę. Na zajęciach stara się inspirować młodych tancerzy i pomagać im na każdym etapie.

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-dagmara-kubina-tychy
założyciel, instruktor hip hop i body shape

Dagmara Kubina

Jedna z założycielek StageART, artystyczna dusza. Licencjonowany instruktor Hip Hop i Body Shape. Prowadzi Tyską placówkę StageART. Przez lata była członkiem kilku formacji tanecznych, z którymi startowała w zawodach tanecznych. W tańcu kładzie nacisk na muzykalność, spójność ruchów i świadomość. Odpowiedzialna za wizualny przekaz StageART.

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-rafal-malkiewicz-bboy-rafmal-tychy
Instruktor Breaking

Rafał Małkiewicz

Instruktor Breaking w StageART Dance Studio. Wieloletni członek ekipy Fresh Flava i Unity Studio, ponad 10 lat na scenie hip hopowej. Zwraca dużą uwagę na podstawy, flow i oryginalność. Ważna jest dla niego muzykalność, a jego taniec charakteryzuje się płynnością ruchów. Reprezentuje siebie i ekipę FF w kraju, Europie i Stanach Zjednoczonych.

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-dominika-zacher-myslowice
Instruktor jazz

Dominika Zacher

Ukończyła kurs tańca o specjalizacji MODERN jazz. Prowadzi zajęcia w Mysłowickim StageART Dance Studio. Na zajęciach największy nacisk kładzie na rozciąganie, pamięć ruchową oraz koordynację, jednak jej priorytetem jest odpowiednia atmosfera w zespole.

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-question-mark
?

Miejsce dla Ciebie

Chcesz dołączyć do naszej kadry? Być może to miejsce czeka właśnie na Ciebie