Przejdź do treści
117942742_979233282547910_2048690165793016663_n

Hip Hopki

Hip Hop dla najmłodszych

Monia
Trener

Grupa najmłodszych tancerzy w naszym studio. Zdobywają wiedzę i doświadczenie w zakresie tańca HIP HOP. Poprzez zabawę uczą się poczucia rytmu, rytmiki oraz podstawowych kroków. Pamięć ruchową ćwiczą ucząc się choreografii, z którą później występują na scenie. Duża dawka dobrej zabawy to nieodłączny element tych zajęć chociaż po pokazach widać jak dużo zaangażowania wkładają w sam trening!

stageart hip hop

Frisky

Hip Hop 7-12 lat

stageart-studio-tanca-paulina-zukowska
Paula
Trener

Świeża grupa hip hopowa w Będzinie. Z treningu na trening podnoszą poziom swoich umiejętności. Czerpią inspiracje z siebie i otaczającego ich świata. Taniec stanowi ważny element ich życia, co widać na każdym treningu. 

stageart hip hop

Fifarafa

Hip Hop 13-16 lat

stageart-studio-tanca-paulina-zukowska
Paula
Trener

Rozwijają się zarówno razem jako ekipa jak również freestylowo. Scena to ich żywioł. Często biorą udział w pokazach i reprezentują studio na zawodach. Rozgrzewają każdą scenę! Ich niespożyta energia w połączeniu z wytrenowanymi ruchami sprawia, że na scenie prezentują się fantastyczne! Aktywni również poza salą treningową – tworzą fajną paczkę znajomych!

stageart-lekko-2022

Lekko

Hip hop grupa zamknięta

stageart-studio-tanca-paulina-zukowska
Paula
Trener

Ekipa, którą cechuje kompletność. Żeby rzeczy tworzone na sali wychodziły dobrze to oprócz świadomości i umiejętności potrzebne są również relacje. Ekipa dba o to zarówno na treningach jak i poza salą. Dbają o siebie, o kontakt, o rozwój i o to żeby każdy w ekipie czuł się wspaniałe! Ciężko pisać o ich tanecznych umiejętnościach ponieważ one stałe się zmieniają. Dziewczyny wiedzą czego chcą i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. 

stageart-breaking-2-2022

Breaking

breaking grupa open

stageart-studio-tanca-bboy-rafmal
Bboy Element
Trener

Grupa prężnie rozwija się pod okiem Bboya Rafmala, tancerze bardzo szybko robią postępy i biorą udział w pokazach. Wiedzą już, czym jest Top rock, Drop, Footwork, Power moves, Freeze oraz pod okiem instruktora rozwijają się w odpowiednim dla siebie kierunku. Breaking to styl tańca połączony z elementami akrobatycznymi i idealny sposób, aby czasem zobaczyć świat do góry nogami – tancerze tej grupy dobrze o tym wiedzą!

stageart body shape

Body Shape

fitness 18+

stageart-studio-tanca-paulina-zukowska
Paula
Trener

Kto widział, ten wie. Grupa dorosłych ludzi, którzy spotykają się na sali, żeby oderwać się od otaczającej rzeczywistości, pogadać, pośmiać się i porządnie spocić! Przykładają się do ćwiczeń, po zajęciach wychodzą mokrzy ale przede wszystkim uśmiechnięci! Dobrze wiedzą, że czas spędzony na zajęciach to jest ich czas!

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników zajęć zawsze gratis!

Już dziś zapisz się na pierwsze darmowe zajęcia taneczne!

kiedy odbywają się zajęcia w będzinie?

Tygodniowy Plan Zajęć Tanecznych

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek