Przejdź do treści
stageart jazz

Mini Jazzówki

taniec dla najmłodszych (4-6 lat)

stageart-studio-tanca-weronika-zacher
Oliwia włodarczyk
Trener
Najmłodsi tancerze w naszym Studiu. Jest to grupa skierowana do dzieci w wieku 4-6 lat. Zajęcia te są połączeniem rytmiki z elementami tańca jazzowego.
Głównym elementem zajęć jest zabawa, której na naszych treningach nie brakuje, dodatkowo uczymy się prostych choreografii, podstawowych kroków tanecznych, rozwijamy twórczość i kreatywność.
stageart jazz

OhanaART

Contemporary/jazz grupa podstawowa

stageart-studio-tanca-weronika-zacher
oliwia włodarczyk
Trener

Grupa podstawowa, która szkoli się w stylu contemporary. Młode, zdolne, zgrane i pracowite to tylko kilka z przymiotników, którymi można określić ten zespół. OhanaART reprezentuje StageART na różnych zawodach tanecznych, na których często znajduje się na podium. Grupa również tańczyła w spektaklu “Zaplątani w Tańcu”. Poprzez zajęcia, warsztaty, pokazy, zawody oraz spektakle dziewczyny nieustannie poszerzają swoją wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie taneczne.

stageart jazz

AkukuART

Contemporary/jazz grupa śr. zaawansowana

tomasz copik jazz Mysłowice stageart
tomasz copik
Trener

Grupa śr.zaawansowana, która szkoli się w stylu contemporary. Zespół cechuje się determinacją oraz zaangażowaniem. Dziewczyny wiedzą, że ciężka praca, sumienność i współpraca dają widoczne efekty. Dlatego też nie zwalniają tempa i wzajemnie motywują się do dalszego tworzenia!

stageart teatr tanca

Contempo

teatr tańca

tomasz copik jazz Mysłowice stageart
tomasz copik
Trener

Teatr tańca, są to najbardziej świadome tancerki. Ich emocje, płynność ruchu oraz elastyczność mogą oczarować niejednego widza. Dziewczyny reprezentowały Studio na wielu festiwalach tanecznych i mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami. Trzykrotnie wystąpiły w spektaklu “Zaplątani w Tańcu”. Spójność, współpraca, więzi i zaufanie tworzą fundament tego zespołu. Dziewczyny stawiają sobie poprzeczkę wysoko i zawsze dążą do osiągnięcia zamierzonych sobie celów!

fit-art-weekend-fitness2022

Strong Women

taniec/fitness

Basia
Trener

Grupa dorosłych ludzi, którzy spotykają się na sali, żeby oderwać się od otaczającej rzeczywistości, pogadać, pośmiać się i porządnie spocić! Przykładają się do ćwiczeń, po zajęciach wychodzą mokrzy ale przede wszystkim uśmiechnięci! Dobrze wiedzą, że czas spędzony na zajęciach to jest ich czas!

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników zajęć zawsze gratis!

Już dziś zapisz się na pierwsze darmowe zajęcia taneczne!

Kiedy odbywają się zajęcia w Mysłowicach?

Plan Zajęć Tanecznych

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek