Przejdź do treści
pasja, taniec, przyjaźnie

Ambicja, Rewolucja i Talent

StageART to Studio Tańca założone przez trzy przyjaciółki z pasji do tańca. Napędza nas chęć rozwoju własnego i młodszych ludzi oraz chęć przekazywania pozytywnej energii. Połączenie trzech różnych charakterów dało artystyczną mieszankę, której składniki dopełniają się nawzajem swoimi cechami. 

StageART to Twoje miejsce do tanecznego rozwoju

Rozwijaj z nami swoją pasję

StageART Dance Studio jest fuzją wieloletnich doświadczeń tanecznych i rodzinną społecznością taneczną. Dzielimy się pasją, kreatywnością i wiedzą ze styli takich jak Hip Hop, Breaking i Jazz. 
Taniec w StageART to nie tylko nauka kroków. To zdyscyplinowanie i ciężka praca, umiejętność współpracy w grupie, ale także pasja i przyjaźnie. Nasi tancerze dobrze czują się w swoim towarzystwie i chętnie przyjmują do grup nowe osoby. Biorą także udział w wielu pokazach oraz zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Jesteśmy w Będzinie, Tychach, Mysłowicach i Imielinie

Znajdź nas w swoim mieście

Będzin

Ośrodek Kultury
ul. Małachowskiego 43
42-500 Będzin

Tychy

Tyskie Hale Targowe (1. piętro)
ul. Piłsudskiego 8
43-100 Tychy

Mysłowice

Szkoła Podstawowa nr 13
ul. Hlonda 14
41-412 Mysłowice

profesjonalna kadra instruktorska

Poznajmy się

stageart-studio-tanca-paulina-zukowska

założyciel, instruktor hip hop i body shape

Paulina Żukowska

Jedna z założycielek Studia Tańca StageART, licencjonowany instruktor Hip Hop i Body Shape, doświadczony choreograf, specjalista social media. Prowadzi placówkę StageART w Będzinie. Od lat jest członkiem formacji tanecznych i sama startuje na zawodach. W choreografiach stara się szukać niecodziennych rozwiązań i ustawień. Wie jak zarządzać grupą, nasza prawa ręka w social mediach.

stageart-studio-tanca-weronika-zacher

założyciel, instruktor contemporary

Weronika Zacher

Jedna z założycielek StageART. Licencjonowana instruktorka tańca i rekreacji ruchowej. Prowadzi placówkę w Mysłowicach i Imielinie. Stawia przede wszystkim na rozwój psychoruchowy, kształtowanie osobowości, dyscyplinę, integrację w zespole i dobrą zabawę. Na zajęciach stara się inspirować młodych tancerzy i pomagać im na każdym etapie.

stageart-studio-tanca-dagmara-kubina

założyciel, instruktor hip hop i body shape

Dagmara Kubina

Jedna z założycielek StageART, artystyczna dusza. Licencjonowany instruktor Hip Hop i Body Shape. Prowadzi Tyską placówkę StageART. Przez lata była członkiem kilku formacji tanecznych, z którymi startowała w zawodach tanecznych. W tańcu kładzie nacisk na muzykalność, spójność ruchów i świadomość. Odpowiedzialna również za materiały reklamowe StageART.

stageart-studio-tanca-bboy-rafmal

Instruktor Breaking

Rafał Małkiewicz

Instruktor Breaking w Studio Tańca StageART, wicemistrz Polski Breakingu. Wieloletni członek ekipy Fresh Flava i Unity Studio, członek ekipy Bielskill, ponad 10 lat na scenie hip hopowej. Zwraca dużą uwagę na podstawy, flow i oryginalność. Ważna jest dla niego muzykalność, a jego taniec charakteryzuje się płynnością ruchów. Reprezentuje siebie i ekipę w kraju, Europie i Stanach Zjednoczonych.

stageart-studio-tanca-dominika-zacher

Instruktor jazz

Dominika Zacher

Ukończyła kurs tańca o specjalizacji MODERN jazz. Prowadzi zajęcia w Mysłowickim StageART Dance Studio. Na zajęciach największy nacisk kładzie na rozciąganie, pamięć ruchową oraz koordynację, jednak jej priorytetem jest odpowiednia atmosfera w zespole.

miejsce dla ciebie

Miejsce dla Ciebie

Chcesz dołączyć do naszej kadry? Być może to miejsce czeka właśnie na Ciebie