118307719_923374701476192_756845876535158735_n

Bambini

Hip Hop dla najmłodszych (4-6 lat)

stageart-studio-tanca-dagmara-kubina
Daga
Trener

Grupa najmłodszych tancerzy w naszym studio. Zdobywają wiedzę i doświadczenie w zakresie tańca HIP HOP. Poprzez zabawę uczą się poczucia rytmu, rytmiki oraz podstawowych kroków. Pamięć ruchową ćwiczą ucząc się choreografii, z którą później występują na scenie. Duża dawka dobrej zabawy to nieodłączny element tych zajęć chociaż po pokazach widać, jak dużo zaangażowania wkładają w sam trening!

Artem Kids

Hip Hop 7-12 lat

stageart-studio-tanca-dagmara-kubina
Daga
Trener

Dość młoda, ale prężnie rozwijająca się ekipa Hip Hopowa. Tancerze mają już solidne podstawy hip hopowe i zaczynają sami budować swój taniec. Rozwijają się zarówno pod kątem choreografii, jak i freestylu. Często biorą udział w pokazach i widać, że dobrze czują się na scenie. 

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-alpha-grupa-taneczna-tychy

Alpha

hip hop 13+

stageart-studio-tanca-dagmara-kubina
Daga
Trener

Średniozaawansowana ekipa hip hop w naszym studio, w skład której wchodzą najbardziej doświadczeni i świadomi tancerze. Bardzo dobrze rozumieją się na sali, a poza nią sami również dbają o swój taneczny rozwój. Grupa Alpha bierze udział w pokazach i zawodach tanecznych. Tancerze tej grupy doskonale wiedzą, czym jest ciężka praca, współpraca i zaufanie w grupie.

Breaking

GRUPA OPEN

stageart-studio-tanca-bboy-rafmal
Bboy Rafmal
Trener

Grupa prężnie rozwija się pod okiem Bboya Rafmala, tancerze bardzo szybko robią postępy i biorą udział w pokazach. Wiedzą już, czym jest Top rock, Drop, Footwork, Power moves, Freeze oraz pod okiem instruktora rozwijają się w odpowiednim dla siebie kierunku. Breaking to styl tańca połączony z elementami akrobatycznymi i idealny sposób, aby czasem zobaczyć świat do góry nogami – tancerze tej grupy dobrze o tym wiedzą!

tychy cheerleaderki

Cheerleaders

cheerleaderki, grupa open

Magda
Trener

Tworzymy układy taneczne z wykorzystaniem różnych stylów tańca połączonych z elementami fitness, piramidami gimnastycznymi i akrobatycznymi. Układy tworzone są z wykorzystaniem pomponów. Robimy oprawy taneczne dla różnych wydarzeń i kibicujemy. Motywujemy drużyny sportowe i publiczność.

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników zajęć zawsze gratis!

Już dziś zapisz się na pierwsze darmowe zajęcia taneczne!

kiedy odbywają się zajęcia w Tychach?

Plan Zajęć Tanecznych

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek