Przejdź do treści
stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-dance-camp-oboz-taneczny

Obóz? Jam? Warsztaty?

A może impreza integracyjna? Nie ma sprawy! Regularne treningi są bardzo ważne w drodze do tanecznego celu, ale to nie wszystko. W ciągu roku masz możliwość uczestniczyć w szeregu wydarzeń, które organizujemy, abyś mógł poszerzać swoją wiedzę, stawać się coraz lepszym tancerzem oraz móc integrować się w środowisku tanecznym. Sprawdź poniżej, jakie wydarzenia organizujemy co roku.

Obozy taneczne

7 i 10 dniowe wyjazdy w góry, wypełnione tańcem, integracją i nowymi doświadczeniami.

Jamy i contesty

Idealny sposób na dzielenie się tańcem z innymi lub czas na rywalizację.

Warszaty

Wiemy jak ważne jest, aby uczyć się od najlepszych, dlatego w naszym studio masz możliwość uczestniczyć w cyklicznych warsztatach z różnymi tancerzami z Polski.

Imprezy integracyjne

Bal Karnawałowy to dobry czas na zabawę i integrację w gronie znajomych i przyjaciół

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-oboz-taneczny-summerart

Dni Otwarte

Poznaj nas lub wpadnij się przywitać! Nie chodzisz na nasze zajęcia? Tego dnia wypróbujesz jak wyglądają treningi z naszymi instruktorami. Znasz nas dobrze? Potraktuj to jako porządną rozgrzewkę przed nowym sezonem! Tego dnia rabaty na karnety oraz okazja do wzięcia udziału w konkursach.

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-camp-waacking

SummerART
Dance Camp

Coroczny taneczny obóz letni z zaproszonymi znanymi instruktorami. Ogromna dawka tańca, wiedzy, zabawy i zajawki wśród pięknych górskich krajobrazów. Treningi, wycisk, wycieczki, nocne harce – to wszystko czeka Cię podczas obozu SummerART Dance Camp. Każdego roku zaszczycają nas swoją obecnością instruktorzy znani w kraju i za granicą. 

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-contemporary-show

ShowART

Coroczna Gala Taneczna kończąca taneczny rok w StageART Dance Studio, podczas której widzowie mają okazję zobaczyć występy wszystkich grup. Nasi tancerze tego dnia prezentują swoje postępy i całoroczne zmagania. Pot, ciężka praca i wytrwałość na treningach – to wszystko owocuje pięknymi choreografiami oraz progressem w umiejętnościach solowych. Wydarzenie, którego nie można przegapić!

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-mikolajki

Mikołajkowa Gala Taneczna

Świąteczny klimat tego wydarzenia sprawia, że ten wieczór jest bardzo wyjątkowy. Wszystkie grupy na jednej scenie, święty Mikołaj u boku i mnóstwo prezentów! Szczególnie uwielbiamy to wydarzenie, bo magiczna aura trwa przez cały wieczór! Nie możesz przegapić tej Mikołajkowej Gali!

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-oboz-zimowy

WinterART

Obóz zimowy! Historia może napisać się razem z Tobą – masz niepowtarzalną okazję być częścią pierwszego zimowego obozu StageART! Jako, że to pierwszy obóz dołożymy wszelkich starań żeby nie zabrakło zimowych niespodzianek! Dwie minione edycje letnie dodały nam skrzydeł żeby stworzyć coś nowego, pomino zimowej aury na salach na pewno będzie gorąco!

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-hip-hop-battle

Jamy taneczne

Organizujemy taneczne jamy mające na celu integrować naszych tancerzy, dać im pole do wymiany swoich doświadczeń i dzielenia się tańcem. Tychy, Będzin i Mysłowice doskonale się dogadują, co bardzo dobrze widać na takich imprezach! 

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-bal-przebierancow

Tłusty Bal

Nazwa nie wzięła się tylko z powodu pączków ale i ze względu na nasze „tłuste” (świetne! genialne!) warsztaty taneczne i jedyną w swoim rodzaju imprezkę! Zabawą też nie ma końca, a ciekawe kostiumy zawsze wprowadzają nas w świat bajek… i nie tylko! Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie! 
Śmiej, Baw się i integruj się z nami!

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-taniec-bal-karnawalowy

Bal Ostateczny

Dorośli – czas na Was! To wy dbacie o to żeby dzieci i młodzież zdążali na każdy trening, dopingujecie ich i wspieracie! Należy się za to nagroda! Bal ostateczny to okazja żeby poznać nas – instruktorów trochę lepiej i porządnie się zabawić! Czym byłby StageART gdyby nie przyjaciele? Każdy kto ukończył 18 rok życia jest miłe widziany podczas tego wydarzenia! Nie musisz u nas trenować, chcesz spędzić czas z fajnymi ludźmi? Tutaj takich nie brakuje! Dużo tańca, dobrej zabawy i mnóstwo śmiechu gwarantowane!

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-urodziny

StageART Birthday

Urodziny to wielkie wydarzenie dla każdego jubilata. Tort, świeczki, życzenia, toasty, balony, prezenty, zabawy, tańce i muzyka to z pewnością nieodłączne elementy każdych urodzin! Najważniejsze jednak, aby świętować je w towarzystwie znajomych, przyjaciół i innych ważnych dla nas osób. A urodziny StageART są świętem nas wszystkich: tancerzy, instruktorów, rodziców i każdej innej osoby, która go tworzy. To co? Gotowi na urodziny?

stageart-studio-tanca-dla-dzieci-i-mlodziezy-kalendarz-taneczny

Sesja do kalendarza

Każdego roku razem z Wami tworzymy wyjątkowy kalendarz – to Wy, tancerze, jesteście jego głównymi bohaterami. W listopadzie ma miejsce sesja zdjęciowa. Jej owoce zamieszczone są w kalendarzu na nowy rok, który można zakupić już w grudniu!

FitART

Weekend dla kobiet. Idealny babski to taki, po którym zostają wspaniałe wspomnienia. Wyjazd FitART łączy w sobie treningowy wycisk połączony z niezapomnianą integracją i zabawą. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją fitnessową przygodę czy jesteś treningowym kotem każdy znajdzie coś dla siebie! 2 dni wypełnione po brzegi rożnego rodzaju zajęciami fitnessowo tanecznymi, impreza, niespodzianki to właśnie FitART!